Центрально-Городской район, ул. Лермонтова, 6
(напротив "Торгового Дома", район пл. Освобождения)
ekomama.com.ua@gmail.com
Корзина Корзина
0

товара
в корзине

Корзина Корзина
0

товара
в корзине

Одежда для беременных НЕДОРОГО
Одежда для кормящих
Одежда для новорожденных
Все для мам и малышей

Як обрати брюки для вагітних?

Як обрати брюки для вагітних?

Перед проблемою вибору штанів для вагітних стикається багато жінок. Єдиного універсального рішення для їх конструкції немає. Так як у різних людей - різні підходи.

Працюючи з клієнтами в нашому роздрібному магазині та інтернет - магазині ми зробили для себе деякі висновки, які, як сподіваємося, допоможуть і Вам вибрати брюки для вагітних, в яких Ви проходите вагітність із задоволенням та зможете одягти і після.

Отже, одним з видом конструкції є занижена талія. Такий підхід в одязі для майбутніх мам не тільки в брюках, а також в спідницях, лосинах і джинсах зустрічається дуже часто. Штани з більш низькою лінією талії для вагітних мають головну перевагу у тому, що в більшості випадків їх можна носити після пологів, єдине, якщо Ви втратите вагу значно, тоді їх краще буде трохи звузити вгорі. Але як правило, перші місяці після пологів, у багатьох жінок досить довго тримається животик, і тут такі брючки якраз у самий раз. Часто такі брючки шиються з легкої тканини на літо, щоб не утримувати зайву температуру біля животика.

Навпаки, з настанням холодів смаки матусь змінюються. Інстинктивно вони хочуть обігріти свого  малюка який ще у животику і вибирають моделі з високими трикотажними поясами, які часто закривають животик до самих грудей. Трикотажна вставка на животик зазвичай зверху регулюється перфорованої гумкою (з дірочками по всій довжині гумки), завдяки якій можна затягувати верх переставляючи гудзик або навпаки послаблюючи її. Це найбільш популярний вид конструкції брюк в нашій практиці. Він зручний більшості. Однак, для того, щоб переробити такі брючки під стандартну фігуру, необхідно більше знань і умінь, ніж у варіанті брюк з більш низькою лінією талії.

Іноді трапляється інший тип регулювання брюк для зростаючого животика, а саме бічні трикотажні вставки, які в міру збільшення живота, розтягуються сильніше. І є також комбіновані конструкторські рішення.

Які вибрати штани для вагітних - все-таки рішення залишається за Вами!

Єдине, що хотілося б додати: подивіться нашу колекцію в інтернет-магазині. Якщо Вам щось сподобається і Ви перебуваєте в місті, де є наш роздрібний магазин, запрошуємо Вас на примірку! Якщо Ви живете в іншому місті, не бійтеся замовляти онлайн, ми завжди обміняємо, якщо не підійшов товар або повернемо Вам гроші в разі труднощів із заміною! Загалом, звертайтеся! :)