
Дитяча коляска універсальна 2 в 1 з реверсивним прогулянковим блоком Epica 2026 Аlmond Beige Carrello бежевий
- Немає в наявності
18 436 ₴
- +380 (67) 743-91-78
Універсальна коляска Carrello Epica 2 в 1 CRL-8510 2026
• Сучасна універсальна коляска 2 в 1
• Оновлене шасі та покращена амортизація
• Регулювання висоти під зріст батьків
• Легка, маневрена та зручна у використанні
Люлька
• Комбіновані матеріали: міцна основа + багатошаровий текстиль
• Відмінна теплоізоляція та легка вага
• Складна конструкція для компактного зберігання
• Панорамне віконце для вентиляції
• Кліматичне віконце з можливістю закриття
Прогулянковий блок
• Гіпоалергенна основа з вентиляцією
• Реверсивна установка (обличчям до мами / за ходом руху)
• 3 положення спинки: сидячи, напівлежачи, лежачи
• Знімний текстиль для легкого догляду
• 5-точкові ремені безпеки
• Знімний бампер
• Захист від сповзання
Шасі та колеса
• Великі гумові колеса з протектором
• Висока прохідність на будь-якому покритті
• Адаптивна амортизація
• Поворотні передні колеса
• Компактне складання разом із блоком
• Центральне ножне гальмо
Комплектація
• Чохол на ніжки для люльки
• Чохол на ніжки для прогулянкового блоку
• Москітна сітка
• Дощовик
• Сумка-пеленатор
Характеристики
• Тип коляски: 2 в 1
• Тип складання: книжка
• Вага: 11,7 кг (люлька), 11,2 кг (прогулянковий блок)
• Максимальне навантаження: 22 кг
• Розміри (Д×Ш×В): 74×57×115 см
• Люлька (внутрішні розміри): 42×77×60 см
• Прогулянковий блок: 95×32×22 см
• Ширина шасі: 57 см
• Тип коліс: Elastic Rubber (ER)
• Діаметр коліс: 18 см (передні), 24 см (задні)
• Амортизація: є
• Регулювання спинки: 3 положення
• Регулювання висоти ручки: є
• Перекидна ручка: ні
• Бампер: зйомний
• Багажний кошик: є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Колір | Бежевий |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 12,6 кг |
| Вага коляски | 12.6 |
| Вік | 3 роки,5 місяців,1 місяць,6 місяців,1 рік,1.5 року,7 місяців,2 місяці,3 місяці,4 місяці,Від народження,8 місяців,2.5 роки,11 місяців,9 місяців,10 місяців,2 роки |
| Гальмо | Да |
| Доставка/Оплата | Доступна оплата спеціальними соціальними картками («Пакунок малюка» / картка на виплати до 1 року).<br> Оплата здійснюється безготівковим способом по посиланню на онлайн-оплату, яку надає менеджер магазину після оформлення замовлення. |
| Діаметр коліс | Передні - 18 см, задні - 24 см |
| Знімні колеса | Да |
| Колеса | Поліуретан |
| Конструкція | Перекидний прогулянковий блок,Багажний кошик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна вага дитини | 22 кг |
| Поворотність коліс | Поворотні |
| Регулювання спинки | 3-позиційна |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Розміри коляски | У розкладеному вигляді (ДхШхВ): 85x57x99 см - У складеному вигляді (ДхШхВ): 64x57x34 см |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Тип | Класичні |
| Тип коліс | Литі |
| Теги | carrello epica 2 в 1,модні,з великими колесами,універсальні,найкращі,недорого |
| Артикул | CRL-8510 Аlmond Beige 2026 |
- Ціна: 18 436 ₴










