
Прогулянкова коляска дитяча з компактним автоматичним складанням для дітей до 22 кг Tangelo Orange Nova Carrello помаранчевий
- Готово до відправки
- Код: CRL-5521 Tangelo Orange
6 248 ₴
+380 (67) 638-52-68
- +380 (67) 743-91-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 7,5 кг |
| Вага коляски | 7.5 |
| Вік | 3 роки,11 місяців,6 місяців,9 місяців,1 рік,1.5 року,7 місяців,10 місяців,2 роки,8 місяців,2.5 роки |
| Гальмо | Да |
| Доставка/Оплата | Доступна оплата спеціальними соціальними картками («Пакунок малюка» / картка на виплати до 1 року).<br> Оплата здійснюється безготівковим способом по посиланню на онлайн-оплату, яку надає менеджер магазину після оформлення замовлення. |
| Діаметр коліс | Передні - 13 см, задні - 16 см |
| Знімні колеса | Да |
| Колеса | EVA |
| Конструкція | Багажний кошик,Амортизація коліс |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна вага дитини | 22 кг |
| Поворотність коліс | Поворотні |
| Регулювання спинки | 3-позиційна |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Розміри коляски | Розмір прогулянкового блоку з рамою габаритний (ШхДхВ): 49,5х93х102 см<br>Розмір прогулянкового блоку внутрішній (ШхДхГ): 33,5х93х20 см<br>Розмір у складеному вигляді з колесами (ШхДхВ): 49,5х24х55 см |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Тип | Прогулянкові |
| Тип коліс | Литі |
| Теги | легкі,для літака,літні,найкращі |
| Артикул | CRL-5521 Tangelo Orange |
- Ціна: 6 248 ₴










