
Дитячий манеж — ліжко для новонароджених 2 в 1 з подвійним дном Porta CRL-18103 Mint Green 125*65 см CARRELLO коричневий
- В наявності
- Код: CRL-18103 Chocolate Brown
3 776 ₴
- +380 (67) 743-91-78
Манеж Carrello Porta CRL-18103 — комфорт і безпека з перших днів
Манеж Carrello Porta CRL-18103 — це зручне та практичне рішення для батьків, які цінують безпеку, комфорт і функціональність. Він створює затишний простір для сну, відпочинку та ігор малюка як вдома, так і в подорожах.
Завдяки двом рівням дна, манеж легко підлаштовується під вік дитини:
- верхній рівень — ідеально підходить для новонароджених,
- нижній — для активних малюків, які вже сидять і встають.
Міцна конструкція з металевим каркасом забезпечує надійність, а м’яка оббивка з якісної тканини робить перебування дитини максимально комфортним. Сітчасті вставки забезпечують хорошу вентиляцію та дозволяють батькам завжди бачити малюка.
Переваги:
• 2 рівні дна — підходить від народження до 3 років
• Надійна та стійка конструкція
• Боковий лаз на блискавці — для самостійності дитини
• Коліщата з фіксацією — зручно переміщати по кімнаті
• Компактне складання — ідеально для подорожей
• Сумка в комплекті — зручно зберігати та транспортувати
Манеж Carrello Porta CRL-18103 — це не просто місце для сну або ігор, а особистий безпечний простір вашого малюка.
Ідеальний вибір для дому, відпочинку та поїздок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9,8 кг кг |
| Вага в упаковці | 9,8 кг |
| Вік | 3 роки,5 місяців,1 місяць,6 місяців,1 рік,1.5 року,7 місяців,2 місяці,3 місяці,4 місяці,Від народження,8 місяців,2.5 роки,11 місяців,9 місяців,10 місяців,2 роки |
| Доставка/Оплата | Доступна оплата спеціальними соціальними картками («Пакунок малюка» / картка на виплати до 1 року).<br> Оплата здійснюється безготівковим способом по посиланню на онлайн-оплату, яку надає менеджер магазину після оформлення замовлення. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість рівнів днища | 2 |
| Матеріал | Метал,Пластик,Поліестер |
| Особливості | На колесах (коліщатках),Матрац у комплекті,Бічні дверцята,Складана конструкція |
| Розміри в розкладеному стані | 125х65х79 см |
| Розміри в складеному стані | 23х23х86 см |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Тип | Манеж-ліжко |
| Форма | Прямокутні |
| Теги | Недорогий,ігровий,Трансформер,для поїзда,Для сну |
- Ціна: 3 776 ₴







