
Комбінезон демі з капюшоном Teddy зріст 86 см (12 - 18 місяців) Malena Рожевий з білим
- Готово до відправки
- Код: d2146-1рз
1 066 ₴
+380 (67) 638-52-68
- +380 (67) 743-91-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви шукаєте дитячий демісезонний комбінезон для весни-осені, якого вистачить на більше ніж один сезон -тоді ви у потрібному місці!
Комбінезон з теплої тканини на флісі зі вставками м'якого хутра Тедді.
У комбінезона є капюшон і блискавка.
Рукава та ніжки мають манжети, так щоб при активних рухах дитини було зручно.
Темно-рожевий комбінезон спододається дівчатам. Ця модель підходить для дітей з року та старше.
Розмір 86: довжина 72 см, напівобхват 34 см, довжина до підгузка 47 см, рукав 30 см, кроковий шов 25 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Malena |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Комбінезон |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина крокового шва | 25 см |
| Довжина рукава вироба | 30 см |
| Застібка | Блискавка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 86 |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трехнитка на флісі |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Рожевий |
| Вік малюка | 1 рік, 12-18 місяців |
- Ціна: 1 066 ₴





