Центрально-Городской район, ул. Лермонтова, 6
(напротив "Торгового Дома", район пл. Освобождения)
ekomama.com.ua@gmail.com
Корзина Корзина
0

товара
в корзине

Корзина Корзина
0

товара
в корзине

Одежда для беременных НЕДОРОГО
Одежда для кормящих
Одежда для новорожденных
Все для мам и малышей

Одяг для вагітних — поради бувалих

Одяг для вагітних — поради бувалих
Багато хто вважає, що купити одяг для вагітних не просто. Навіть у звичайному житті, при наявності більш — менш "стандартної фігури" часто чуєш про те, що куплені в інтернеті речі "не сидять" або просто не підходять за розміром. Це й не дивно. Продавців у інтернеті дуже багато. І це навіть не тільки офіційні інтернет — магазини, а й просто приватні особи з соціальних мереж. Зробивши покупку у приватної особи Ви не одержуєте гарантований обмін або повернення товару протягом 14 днів, що гарантовано законом України. Здійснюючи покупку краще заздалегідь уточнити цей нюанс. Але це не найголовніше. Виробників одягу теж велика кількість і легко можна зрозуміти, порівнявши розмірні сітки двох — трьох, що розмір "М" - у деяких може бути український 44 (а це об'єм грудей 88 см), а в інших виробників 46-48 (що відповідає 92 - 96 сантиметрів).
Одяг для вагітних — не виняток. Вона також пошита різними виробниками і їх розмірні сітки теж відрізняються. Тому перед покупкою краще буде "перестрахуватися" і повідомити менеджеру інтернет — магазину одягу для вагітних свої параметри (об'єм грудей, стегон — обов'язково). Дуже корисно повідомити своє зростання, оскільки вироби можуть бути розраховані на низьку дівчину. Хочеться відзначити, що наш інтернет — менеджер має досвід роботи з вагітними клієнтками offline магазину: «Бачила багато нюансів і особливості виробів, які ми продаємо в Інтернеті. Саме наші покупниці, досвід від примірок, спостереження за різними типами фігур, розмірами животиків, іншими нюансами, — є найбільш нашими цінними порадницею. Також іноді ми черпаємо новий досвід з Ваших відгуків про речі».
Хотілося б попросити — якщо у Вас є сумніви, не замислюючись, ставте запитання, нехай вони навіть Вам здадуться несуттєвими або дивними. Наша мета — не лише продати якісну річ, але і ту річ, яка стане Вашим помічником по життю в період вагітності, годування.