Центрально-Городской район, ул. Лермонтова, 6
(напротив "Торгового Дома", район пл. Освобождения)
ekomama.com.ua@gmail.com
Корзина Корзина
0

товара
в корзине

Корзина Корзина
0

товара
в корзине

ПОДУШКИ И БАНДАЖИ ДЛЯ БЕРЕМЕННЫХ
Все для мам и малышей
Одежда для новорожденных
Одежда для кормящих
Одежда для беременных НЕДОРОГО
ПОДУШКИ И БАНДАЖИ ДЛЯ БЕРЕМЕННЫХ

Купити верхній одяг для майбутніх матусь — як визначитися з утеплювачем?

Купити верхній одяг для майбутніх матусь — як визначитися з утеплювачем?

Останнім часом все частіше виробники верхнього одягу для вагітних в Україні використовують нові теплоізоляційні матеріали при виготовленні верхнього одягу. На зміну популярному синтепону приходить новий й тонкий, але максимально захищає від холоду Slimtex.

ДАВАЙТЕ РАЗОМ розберемося у ВЛАСТИВОСТІ ЦЬОГО МАТЕРІАЛУ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ курток і пуховиків ДЛЯ ВАГІТНИХ!

Перш за все хочеться сказати про легкість і міцність такого матеріалу. При використанні у виробі його як утеплювача, він не додасть до Вашої улюбленої курточки більше ніж 200 - 300 г! Це дуже важливо для тих, хто любить одяг для матусь, в якій легко рухатися, згинатися, в загальному не відчувати на собі додаткову вагу, а це так важливо при вагітності. Власницям великого живота це напевно сподобається!

До того ж Slimtex гіпоалергенний, простіше кажучи, не здатний викликати ніякі алергічні реакції. Особливо це важливо для майбутніх мам, у яких організм схильний до реагування на різні зовнішні подразники.

Дивовижна компактність (2 - 3 міліметри) - завдяки цьому Ви не будете здаватися товстіше, ніж Ви є насправді! Вироби виглядають не громіздко і дуже елегантно!

Швидко сохне, тому, що вбирає мінімальну кількість вологи (до 1%). Термін його експлуатації перевищує терміни самого виробу. Цей вид утеплювача не деформується і не втрачає своїх властивостей при чищенні.

Даний матеріал переносить температуру до 110 градусів, тому він не сідає при пранні та при обробці парою.

Отже, якщо Ви визначилися з тим, що курточка для вагітних з використанням Slimtex, це те, що потрібно Вам ...

ЯК ЖЕ ВИБРАТИ ОДЯГ ДЛЯ ВАГІТНИХ З ВИКОРИСТАННЯМ SLIMTEX?

Знаючи номер використаного утеплювача Slimtex в тому чи іншому виробі, Ви зможете легко визначитися, який з них оптимально підійде для Вас.

Slimtex - 100 при мінімальній товщині всього лише 1,5 мм зазвичай використовують в демісезонних піджаках, жакетах, курточках, пальто, а також у спортивному одязі. Оптимальна температура для того, щоб одягати дані вироби з утеплювачем такої щільності — від 0 градусів до +5.

Якщо в одязі для майбутніх мам при пошитті використаний утеплювач Slimtex - 150 (товщина 2 мм), виріб буде комфортно одягати при температурі навколишнього середовища від 0 градусів до -5. Для України це традиційна весна — осінь. Тому як правило таку товщину утеплювача використовують при пошитті демісезонного одягу.

При товщині утеплювача 2,5 мм Slimtex - 200 температура, коли потрібно носити такі вироби падає до - 15 градусів, а при утеплювачі 3 мм Slimtex - 250 - до - 25 градусів.

Зверніть також увагу на верх самої речі для вагітних. Демісезонні і зимові куртки для мам, як правило, шиються з плащової тканини, яка не продувається, підсилює ефект самого утеплювача, дозволяючи носити виріб при більш низьких температурах.

Якщо у Вас залишаються питання, телефонуйте або пишіть нам на електронну пошту!

З побажаннями всіх благ, магазин ЭкоМама!