Валюта:
:
Киевстар +38 (067) 638-52-68
МТС +38 (095) 770-61-21
Диджус +38 (068) 008-96-99
Life =) +38 (093) 304-91-50
Заказать звонок

Поради щодо підбору білизни для вагітних та годуючих жінок!

ПОРАДИ ЩОДО ПІДБОРУ БІЛИЗНИ ДЛЯ ВАГІТНИХ ТА ГОДУЮЧИХ ЖІНОК!

У цій статті ми поділимося невеликими секретами, а також важливими знаннями, необхідними  при підборі правильного розміру білизни для вагітних і жінок, що годують.

Під час вагітності груди збільшуються вже в першому триместрі і за весь термін можуть вирости до 2-х розмірів, а вага кожної може збільшитися на 300-500 грам!

І це важливо враховувати, оскільки неприпустимо, щоб вагітна відчувала незручність від того, що білизна стала передавлювати і пережимати молочну залозу. Якісна білизна для вагітних розрахована на ці зміни і «зростає» разом з грудьми завдяки еластичним властивостям тканини, тому також немає необхідності набувати білизну більшого розміру.

У перші два триместри має бути комфортно при застібанні на перші два гачки на спинці (відлік починається від місця кріплення гачків), а в останній триместр можна застібати на останні гачки, тобто найвільнішу застібку.

Бюстгальтер для годування рекомендується вибирати в останньому триместрі, коли груди будуть практично готові до вироблення молока і досягнуть свого максимального об'єму.

X
Мы Вам перезвоним
Имя
Телефон
Комментарий
Отправить
X
Мы получили Ваш отзыв

После проверки модеоактором, Ваш отзыв будет размещен на сайте.

X
Мы Вам перезвоним
Имя
Телефон
E-mail
Комментарий
Отправить
Рейтинг@Mail.ru